szkolaw-w-bozej-woliJuż wkrótce, tak właśnie będzie wyglądała Szkoła Podstawowa w Bożej Woli. Dzięki trwającej rozbudowie placówka zyska nie tylko nowe sale lekcyjne, ale także nową kolorystykę elewacji. Oczywiście zaprezentowane rysunki są jedynie propozycją projektantów i mamy nadzieję, że decyzja w kwestii ostatecznego wyboru barw zostanie w jakiś sposób skonsultowana z głównymi użytkownikami budynku - z dziećmi :)

Transmisje obrad

Zuchniewicz
Witam
Witam mam pytanie jest nas czworo rodzeństwa i mamy spadek po ojcu jest podzielone i nie wiadomo gdzie co ma i to z tym zrobić. Tam idzie szybką kolej i lotnisko proszę o informację. Pozdrawiam
niedziela, 23, wrzesień 2018
Plany CPK
Witam Pana Pełnomocnika, Czy kiedyś ktoś doczeka się na jakąś konkretną odpowiedź co dalej z tą wspaniałą inwestycją czy dalej będziemy zbywani propagandą sukcesu dobrej zmiany???? Pozdrawiam Suweren
czwartek, 20, wrzesień 2018
Działka
Witam, Grunt, który posiadam to działka(grunty rolne gr 5) nie posiadająca mpzp, z dostępem do drogi, do zmiany jej przeznaczenia potrzebne jest jedynie uzyskanie decyzji o warunkach zabudowy. Działka ta znajduje się w obszarze potencjalnego Centralnego Portu Komunikacyjnego, jeżeli prognoz...
sobota, 18, sierpień 2018