mazowszeUrząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie, zaprasza osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą, firmy, stowarzyszenia i inne instytucje posiadające REGON, które wykorzystują wyroby azbestowe na swoich obiektach na bezpłatne seminarium szkoleniowe:
„Obowiązki właścicieli, użytkowników wieczystych lub zarządców obiektów zawierających azbest – inwentaryzacja, demontaż, unieszkodliwienie",

które odbędzie się w dniu 19 września 2018 r. w siedzibie Urzędu przy ul. Jagiellońskiej 26 w Warszawie

PROGRAM:
9:30-10:00 Rejestracja uczestników
10:00-10:10 Otwarcie seminarium
10:10-10:30 Proces usuwania wyrobów zawierających azbest z terenu kraju
10:30–11:10 Obowiązki użytkowników wyrobów zawierających azbest
11:10–11:30 Przerwa kawowa
11:30-12:00 „Raport roczny" gmin (nowy moduł w Bazie Azbestowej)
12:00–12:20 Unieszkodliwianie odpadów zawierających azbest
12:20-12:40 Możliwości pozyskiwania środków finansowych na działania związane z likwidacją wyrobów zawierających azbest
12:40–13:00 Dyskusja. Zakończenie seminarium.
13:00-14:00 Poczęstunek

Uczestnictwo:
Proszę wysyłać zgłoszenie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. zawierające: nazwę i adres przedsiębiorstwa/instytucji oraz imię i nazwisko uczestnika.
Niepodanie danych osobowych skutkuje brakiem możliwości udziału w seminarium.

Na zgłoszenia czekamy do dnia 14 września br.

Ilość miejsc jest ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń!
Dodatkowe informacje udzielane są pod nr telefonu (22) 59 79 463.

Zuchniewicz
Witam
Witam mam pytanie jest nas czworo rodzeństwa i mamy spadek po ojcu jest podzielone i nie wiadomo gdzie co ma i to z tym zrobić. Tam idzie szybką kolej i lotnisko proszę o informację. Pozdrawiam
niedziela, 23, wrzesień 2018