Wiadomości z Gminy

herb

  • Zarejestruj się

W dniu 28 listopada 2014 roku w sali konferencyjnej Urzędu Gminy zebrała się na pierwszej swojej sesji Rada Gminy Baranów VII kadencji w następującym składzie:

Roman Bodych, Jan Ciołek, Ireneusz Deliś, Beata Fabisiak, Grzegorz Fabisiak, Witold Konarski, Agnieszka Michrowska, Tomasz Nowak, Krzysztof Parol, Stefan Sadoś, Grzegorz Szymańczak, Teresa Wardziak, Agnieszka Wiśniewska, Waldemar Wójtowicz, Jacek Ziąbski (nieobecny).

Najstarszy wiekiem radny - Pan Waldemar Wójtowicz - powitał wszystkich zgromadzonych, wśród których znaleźli się między innymi przedstawiciele kierownictwa Urzędu Gminy w Baranowie w osobach Sekretarza Gminy Pana Dariusza Dąbrowskiego oraz Skarbnika Gmina Pana Kazimierza Szymańskiego, kierownicy i dyrektorzy jednostek organizacyjnych Gminy Baranów, a także sołtysi.

Następnie nowo wybrani radni otrzymali z rąk Pani Wioletty Mechockiej - Kierownika Komisji Wyborczej, zaświaczenia o uzyskaniu mandatu Radnego Gminy Baranów. Po odczytaniu roty ślubowania, najmłodsza z radnych nowej kadencji Pani Beata Fabisiak wyczytując kolejno nazwiska wzywała radnych do złożenia ślubowania, a tym samym objęcia mandatu. Kolejnym punktem obrad było wręczenie zaświadczenia o wyborze Wójta Gminy Panu Andrzejowi Kolkowi, oraz złożenie przez niego uroczystego ślubowania.

W dalszej części obrad radni w tajnym głosowaniu wybrali ze swojego grona prezydium Rady Gminy, w którego skład weszli: Pan Roman Bodych jako Przewodniczący oraz Pan Witold Konarski Wiceprzewodniczacy. Wyłoniony został także skład Komisii Rewizyjnej. Przewodniczącą komisji została Pani Teresa Wardziak, zastępcą przewodniczącej Pani Agnieszka Michrowska, zaś funkcję członka komisji radni powierzyli Panu Tomaszowi Nowakowi.

 

 

 

Transmisje obrad

projekty-unijne

Indeks Jakości Powietrza

referendum-w-baranowie

cpk-pytania-do-pelnomocnika-rzadu

program pos banner ogolny 200x300

Najnowsze pytania do pełnomocnika

Zuchniewicz
Witam
Witam mam pytanie jest nas czworo rodzeństwa i mamy spadek po ojcu jest podzielone i nie wiadomo gdzie co ma i to z tym zrobić. Tam idzie szybką kolej i lotnisko proszę o informację. Pozdrawiam
niedziela, 23, wrzesień 2018
Dwużnik
Plany CPK
Witam Pana Pełnomocnika, Czy kiedyś ktoś doczeka się na jakąś konkretną odpowiedź co dalej z tą wspaniałą inwestycją czy dalej będziemy zbywani propagandą sukcesu dobrej zmiany???? Pozdrawiam Suweren
czwartek, 20, wrzesień 2018
Marek
Działka
Witam, Grunt, który posiadam to działka(grunty rolne gr 5) nie posiadająca mpzp, z dostępem do drogi, do zmiany jej przeznaczenia potrzebne jest jedynie uzyskanie decyzji o warunkach zabudowy. Działka ta znajduje się w obszarze potencjalnego Centralnego Portu Komunikacyjnego, jeżeli prognoz...
sobota, 18, sierpień 2018

ustawa-antysmogowa

geoportal-gminy-baranow

program-usuwania-azbestu

gminy-partnerskie

szkoly-i-przedszkole

SUW Kaski

OSP Boża Wola

Menu Główne

Start

Gmina

Informacje

Ogłoszenia

e-Urząd

Galeria