Wiadomości z Gminy

herb

  • Zarejestruj się

kolo-gospodyn-3Po kilkuletniej przerwie wznowiło swoją działalność Koło Gospodyń Wiejskich w Baranowie, które obecnie skupia  28 członkiń, są to kobiety zamieszkałe w miejscowości Baranów o różnym przekroju wiekowym.
Na pierwszym posiedzeniu KGW dokonano wyboru zarządu.

Funkcję przewodniczącej pełni Pani Renata Wójcik, z-cą przewodniczącej jest Pani Gabryela  Karbowniczek, skarbnikiem Pani Wanda Szymańczak, sekretarzem Pani Katarzyna Pindor.

Spotkania KGW odbywają się w Ochotniczej Straż Pożarnej, która nieodpłatnie użyczyła swoich pomieszczeń oraz sprzętu gospodarstwa domowego.

 

kolo-gospodyn-4Odbyły się już dwa spotkania, na których ustalono cele i działania KGW oraz przyjęto harmonogram kolejnych spotkań i pokazów w zakresie:bukieciarstwa, stosowania kuchni z tradycjami, rękodzieła (robótki na drutach, szydełku, haft). Zaplanowano również obchody: Świąt Bożego Narodzenia, Dnia Babci i Dziadka, Dzień Kobiet, Wielkanocy, Dzień Matki. Dalsza działalność KGW będzie wynikała z bieżących potrzeb kobiet oraz możliwości finansowychi zaangażowania osobistego członkiń.
Dodam, że obecnie funkcjonujemy dzięki własnemu wkładowi, który stanowią składki członkowskie.

Renata Wójcik

Transmisje obrad

projekty-unijne

Indeks Jakości Powietrza

referendum-w-baranowie

cpk-pytania-do-pelnomocnika-rzadu

program pos banner ogolny 200x300

Najnowsze pytania do pełnomocnika

Zuchniewicz
Witam
Witam mam pytanie jest nas czworo rodzeństwa i mamy spadek po ojcu jest podzielone i nie wiadomo gdzie co ma i to z tym zrobić. Tam idzie szybką kolej i lotnisko proszę o informację. Pozdrawiam
niedziela, 23, wrzesień 2018
Dwużnik
Plany CPK
Witam Pana Pełnomocnika, Czy kiedyś ktoś doczeka się na jakąś konkretną odpowiedź co dalej z tą wspaniałą inwestycją czy dalej będziemy zbywani propagandą sukcesu dobrej zmiany???? Pozdrawiam Suweren
czwartek, 20, wrzesień 2018
Marek
Działka
Witam, Grunt, który posiadam to działka(grunty rolne gr 5) nie posiadająca mpzp, z dostępem do drogi, do zmiany jej przeznaczenia potrzebne jest jedynie uzyskanie decyzji o warunkach zabudowy. Działka ta znajduje się w obszarze potencjalnego Centralnego Portu Komunikacyjnego, jeżeli prognoz...
sobota, 18, sierpień 2018

ustawa-antysmogowa

geoportal-gminy-baranow

program-usuwania-azbestu

gminy-partnerskie

szkoly-i-przedszkole

SUW Kaski

OSP Boża Wola

Menu Główne

Start

Gmina

Informacje

Ogłoszenia

e-Urząd

Galeria