pgn-planOd kilkunastu dni na terenie naszej gminy prowadzone są badania ankietowe, które stanowić mają podstawę do opracowania Planu Gospodarki Niskoemisyjnej (PGN).
Opracowanie i posiadanie przez gminę PGN jest podstawą do ubiegania się o wsparcie finansowe instytucji centralnych przy realizacji przedsięwzięć dotyczących wymiany kotłów CO/CWU czy termomodernizacji budynków. Bez takiego wsparcia prowadzenie działań zmierzających do poprawy jakości powietrza wyłącznie z budżetu gminy (ze względu na bardzo duże koszty) będzie bardzo trudne czy wręcz niemożliwe.
Państwa udział w badaniu ankietowym ma służyć wyłącznie zebraniu informacji o rzeczywistych potrzebach mieszkańców, które będą podstawą do ubiegania się o zewnętrzne wsparcie finasowe. Jeszcze raz podkreślamy wszystkie dane uzyskane w wyniku przeprowadzonych ankiet zostaną wykorzystane wyłącznie do badań statystycznych i ilościowych oraz posłużą wyłącznie do oszacowania wielkości emisji gazów cieplarnianych i nie będą udostępniane publicznie.

wybory-2018

Działka
Witam, Grunt, który posiadam to działka(grunty rolne gr 5) nie posiadająca mpzp, z dostępem do drogi, do zmiany jej przeznaczenia potrzebne jest jedynie uzyskanie decyzji o warunkach zabudowy. Działka ta znajduje się w obszarze potencjalnego Centralnego Portu Komunikacyjnego, jeżeli prognoz...
sobota, 18, sierpień 2018
Kowalski
Pan
Dlaczego zrezygnowano z budowy centralnego lotniska między łodzią a Warszawą w Babsku. Teren byłego PGR i poligonu ok 50 km2 z bardzo dobrym dojazdem S8.nikogo nie potrzeba wysiedlać.
poniedziałek, 02, lipiec 2018
Oracz
Wykup działki
Dzień dobry, jestem właścicielem działki rolnej w miejscowości Cyganka, chciałbym się uzyskać więcej informacji na temat wykupu działek. Poproszę o kontakt w powyższej sprawie.
poniedziałek, 25, czerwiec 2018

Powiat grodziski