W miniony piątek 18 maja, w szkole podstawowej w Baranowie odbyła się uroczystość wręczenia nagród w ogólnopolskim konkursie plastycznym dla dzieci organizowanym przez KRUS. Tegoroczna edycja konkursu zorganizowana została już po raz ósmy, a jej temat brzmiał „Bezpiecznie na wsi mamy – upadkom zapobiegamy".
Laureatami gminnego etapu konkursu zostali:
W I grupie wiekowej (klasy 0-3)
I miejsce – Julita Ludwiczak - SP w Golach
II miejsce – Bartosz Łyszkowski - SP w Baranowie
III miejsce Ewelina Pindor – SP w Baranowie
W II grupie wiekowej (klasy 4-7)
I miejsce – Kacper Kuran – SP w Baranowie
II miejsce Maciej Raczkowski – SP w Kaskach
III miejsce Basia Klupp – SP w Baranowie
Miło nam również poinformować, że na etapie powiatowym III miejsce zdobył Kacper Kuran ze szkoły w Baranowie.
Laureatom gratulujemy sukcesu.

Transmisje obrad

Zuchniewicz
Witam