W związku z zarządzeniem na dzień 17 czerwca 2018 r. przez Radę Gminy Baranów referendum gminnego informuję, że trwa nabór kandydatów na członków obwodowych komisji do spraw referendum.
Osoby, które chciałyby zostać członkami obwodowej komisji muszą być wpisane do rejestru wyborców Gminy Baranów.
Wszycy chętni proszeni są o zgłaszanie się do Urzędu – (kancelaria Urzędu) najpóźniej do 11 maja 2018 r.
Zgłoszenia należy składać osobiście w formie oświadczenia, które dostępne jest w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Gminy, u sołtysa oraz w miejscu składania zgłoszeń. W skład obwodowej komisji do spraw referendum wchodzi od 6 do 10 osób.

Wójt Gminy Baranów
Andrzej Kolek

wybory-2018

Zuchniewicz