W związku z zarządzeniem na dzień 17 czerwca 2018 r. przez Radę Gminy Baranów referendum gminnego informuję, że trwa nabór kandydatów na członków obwodowych komisji do spraw referendum.
Osoby, które chciałyby zostać członkami obwodowej komisji muszą być wpisane do rejestru wyborców Gminy Baranów.
Wszycy chętni proszeni są o zgłaszanie się do Urzędu – (kancelaria Urzędu) najpóźniej do 11 maja 2018 r.
Zgłoszenia należy składać osobiście w formie oświadczenia, które dostępne jest w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Gminy, u sołtysa oraz w miejscu składania zgłoszeń. W skład obwodowej komisji do spraw referendum wchodzi od 6 do 10 osób.

Wójt Gminy Baranów
Andrzej Kolek

Kowalski
Pan
Dlaczego zrezygnowano z budowy centralnego lotniska między łodzią a Warszawą w Babsku. Teren byłego PGR i poligonu ok 50 km2 z bardzo dobrym dojazdem S8.nikogo nie potrzeba wysiedlać.
poniedziałek, 02, lipiec 2018
Oracz
Wykup działki
Dzień dobry, jestem właścicielem działki rolnej w miejscowości Cyganka, chciałbym się uzyskać więcej informacji na temat wykupu działek. Poproszę o kontakt w powyższej sprawie.
poniedziałek, 25, czerwiec 2018
cpk
Witam, Dla uzupełnienia zacnej postawy pomocy przy realizacji tak wielkich planów rozwoju kraju -- nazwy państw piszemy z dużej litery czyli Polski oraz poprawna pisownia dla słowa--> pomóc. Pozdrawiam Kamil
czwartek, 21, czerwiec 2018