Rada Gminy Baranów ogłasza nabór do Gminnej Komisji do spraw referendum w związku z referendum gminnym w sprawie lokalizacji Centralnego Portu Komunikacyjnego na obszarze Gminy Baranów i planowanych w związku z tą inwestycją regulacji prawnych, które odbędzie się 17 czerwca 2018r.
Nabór do komisji prowadzony jest do dnia 4 maja 2018r do godz. 15.00 w Urzędzie Gminy w Baranowie przy ul. Armii Krajowej 87 – kancelaria urzędu.
Zgłoszenia należy składać osobiście w formie oświadczenia, które dostępne jest w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Gminy, u sołtysa oraz w miejscu składania zgłoszeń.
W skład Gminnej Komisji do spraw referendum wchodzi od 6 do 16 osób posiadających prawo wybierania tzn. wpisanych do rejestru wyborców Gminy Baranów.
Ważne !!!
Pierwsze posiedzenie Gminnej Komisji do spraw referendum odbędzie się w dniu 9 maja 2018 r. o godz. 17.00 na sali konferencyjnej tut. Urzędu. Komisja ze swego składu wybierze przewodniczącego i jego zastępcę. Obecność obowiązkowa.

Przewodniczący Rady Gminy Baranów
Roman Bodych

wybory-2018

Zuchniewicz