Urząd Gminy w Baranowie złożył wniosek do Lokalnej Grupy Działania „Ziemia Chełmońskiego" o przyznanie pomocy na operację w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność" z wyłączeniem projektów grantowych oraz operacji w zakresie podejmowania działalności gospodarczej objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Operacja obejmuje przebudowę ogólnodostępnego i niekomercyjnego poddasza Szkoły Podstawowej w Golach w celu wykorzystania przestrzeni na pracownie i kluby zainteresowań dla mieszkańców z terenu gminy Baranów. Koszty planowanej inwestycji – 379.935,60 zł; przy wkładzie własnym 138.904,46 zł.

Transmisje obrad

Zuchniewicz
Witam
Witam mam pytanie jest nas czworo rodzeństwa i mamy spadek po ojcu jest podzielone i nie wiadomo gdzie co ma i to z tym zrobić. Tam idzie szybką kolej i lotnisko proszę o informację. Pozdrawiam