krus-konkursCelem Konkursu było promowanie pozytywnych zachowań związanych z pracą i zabawą na terenie gospodarstwa rolnego, popularyzowanie „Wykazu czynności szczególnie niebezpiecznych związanych z prowadzeniem gospodarstwa rolnego, których nie wolno powierzać dzieciom poniżej 16 lat", ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień związanych z zapobieganiem upadkom osób w gospodarstwie rolnym.

Placówka Terenowa Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Żyrardowie kolejny już rok współorganizuje etap gminny wraz z Urzędem Gminy Baranów.
W wyniku przeprowadzonego konkursu plastycznego komisja w skład której weszli przedstawiciele Oświaty i Urzędu Gminy, wyłoniła laureatów na etapie gminnym.
Nagrodzone zostały najlepsze prace pod względem wykonania, włożonego wysiłku i zgodności z tematem.
Wszyscy laureaci w dniach 25 maj – 15 czerwiec otrzymają pamiątkowe dyplomy i nagrody od współorganizatorów podczas uroczystych akademii.

Laureatami na szczeblu gminnym w Baranowie zostali w kategorii wiekowej(0-3)

1 miejsce – Julia Ludwiczak - szkoła podstawowa w Golach
2 miejsce – Bartosz Lyszkowski– szkoła podstawowa w Baranowie
3 miejsce – Ewelina Pindor – szkoła podstawowa w Baranowie

W kategorii wiekowej klas (4-7)

1 miejsce – Kacper Kuran - szkoła podstawowa w Baranowie
2 miejsce - Maciek Raczkowski - szkoła podstawowa w Kaskach
3 miejsce - Basia Klupp– szkoła podstawowa w Baranowie

Gratulujemy wiedzy i pomysłowości. Placówka Terenowa Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Żyrardowie chciałaby serdecznie podziękować za współorganizowanie tegoż konkursu współorganizatorom, dyrekcjom szkół, nauczycielom- opiekunom konkursu i wszystkim którzy tak życzliwie i z wielkim zaangażowaniem wspierali konkurs.

PT KRUS Żyrardów

wybory-2018

Działka
Witam, Grunt, który posiadam to działka(grunty rolne gr 5) nie posiadająca mpzp, z dostępem do drogi, do zmiany jej przeznaczenia potrzebne jest jedynie uzyskanie decyzji o warunkach zabudowy. Działka ta znajduje się w obszarze potencjalnego Centralnego Portu Komunikacyjnego, jeżeli prognoz...
sobota, 18, sierpień 2018
Kowalski
Pan
Dlaczego zrezygnowano z budowy centralnego lotniska między łodzią a Warszawą w Babsku. Teren byłego PGR i poligonu ok 50 km2 z bardzo dobrym dojazdem S8.nikogo nie potrzeba wysiedlać.
poniedziałek, 02, lipiec 2018
Oracz
Wykup działki
Dzień dobry, jestem właścicielem działki rolnej w miejscowości Cyganka, chciałbym się uzyskać więcej informacji na temat wykupu działek. Poproszę o kontakt w powyższej sprawie.
poniedziałek, 25, czerwiec 2018

Powiat grodziski