sportUrząd Gminy w Baranowie złożył wniosek o przyznanie pomocy finansowej w formie dotacji celowej z budżetu Województwa Mazowieckiego w ramach „Mazowieckiego Instrumentu Wsparcia Infrastruktury Sportowej Mazowsze 2018".

Celem projektu jest poprawa infrastruktury sportowo-rekreacyjnej w miejscowości Cegłów poprzez budowę oświetlenia kompleksu sportowego. Umożliwi to odbywanie treningów w późnych godzinach popołudniowych i wieczornych, tym samym wydłuży się czas aktywności sportowej. Realizacja projektu przyczyni się do zaspokojenia potrzeb mieszkańców, wzrostu atrakcyjności miejscowości, jak również podniesie jakość życia społeczności lokalnej.

Przewidywany koszt całkowity ok. 190 tys. zł.

Transmisje obrad

Zuchniewicz
Witam
Witam mam pytanie jest nas czworo rodzeństwa i mamy spadek po ojcu jest podzielone i nie wiadomo gdzie co ma i to z tym zrobić. Tam idzie szybką kolej i lotnisko proszę o informację. Pozdrawiam