sportUrząd Gminy w Baranowie złożył wniosek o przyznanie pomocy finansowej w formie dotacji celowej z budżetu Województwa Mazowieckiego w ramach „Mazowieckiego Instrumentu Wsparcia Infrastruktury Sportowej Mazowsze 2018".

Celem projektu jest poprawa infrastruktury sportowo-rekreacyjnej w miejscowości Cegłów poprzez budowę oświetlenia kompleksu sportowego. Umożliwi to odbywanie treningów w późnych godzinach popołudniowych i wieczornych, tym samym wydłuży się czas aktywności sportowej. Realizacja projektu przyczyni się do zaspokojenia potrzeb mieszkańców, wzrostu atrakcyjności miejscowości, jak również podniesie jakość życia społeczności lokalnej.

Przewidywany koszt całkowity ok. 190 tys. zł.

wybory-2018

Działka
Witam, Grunt, który posiadam to działka(grunty rolne gr 5) nie posiadająca mpzp, z dostępem do drogi, do zmiany jej przeznaczenia potrzebne jest jedynie uzyskanie decyzji o warunkach zabudowy. Działka ta znajduje się w obszarze potencjalnego Centralnego Portu Komunikacyjnego, jeżeli prognoz...
sobota, 18, sierpień 2018
Kowalski
Pan
Dlaczego zrezygnowano z budowy centralnego lotniska między łodzią a Warszawą w Babsku. Teren byłego PGR i poligonu ok 50 km2 z bardzo dobrym dojazdem S8.nikogo nie potrzeba wysiedlać.
poniedziałek, 02, lipiec 2018
Oracz
Wykup działki
Dzień dobry, jestem właścicielem działki rolnej w miejscowości Cyganka, chciałbym się uzyskać więcej informacji na temat wykupu działek. Poproszę o kontakt w powyższej sprawie.
poniedziałek, 25, czerwiec 2018

Powiat grodziski