ZPNS-TymbarkStart: 13 marca (wtorek) godz. 10.00 Boisko Pogoni Grodzisk Mazowiecki ul. Mokronowskich 4.
W październiku 2017 r. ruszyły rozgrywki XVIII edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku", w którym uczestniczą dzieci z całej Polski. Z inicjatywy rodziców Szkoła w Bożej Woli we współpracy ze Szkołą w Baranowie zgłosiły do Turnieju wspólną piłkarską reprezentacje gminną o nazwie „FC Boża Wola – Baranowskie Orły". Młodzi piłkarze w dwóch kategoriach wiekowych, powalczą o występ w finale na stadionie PGE Narodowym.

We wtorek młodzi piłkarze w dwóch kategoriach wiekowych, powalczą na etapie gminnym i powiatowym aby mieć możliwość dalszej gry na etapie wojewódzkim. Rywalami naszych chłopców będą szkoły podstawowe m.in. z Grodziska Mazowieckiego, Podkowy Leśnej i Żabiej Woli.

W skład młodszej Drużyny U-10 rocznik 2008 wchodzą: Bartłomiej Pietraszek, Filip Bogusz, Kacper Choromański, Szymon Kraśniewski, Jakub Szczepański, Szymon Trochimiuk, Antoni Wiśniewski uczniowie ze szkoły w Bożej Woli oraz Jan Grochal, Mateusz Pindor, Artur Tkacz uczniowie ze szkoły w Baranowie.

W skład starszej Drużyny U-12 rocznik 2006/2007 wchodzą: Jakub Olędzki, Łukasz Wierzbicki, Michał Żaczkiewicz, Mateusz Ćwirzeń, Maciej Olejnik, Mateusz Pąk uczniowie ze szkoły w Bożej Woli oraz Jakub Jaranowski, Bartłomiej Zając, Oskar Popowski, Kuba Wiśniewski uczniowie ze szkoły w Baranowie.

Trenerami drużyn są: Mariusz Żaczkiewicz i Arkadiusz Bogusz.

Zapraszamy we wtorek na stadion w Grodzisku. Przyjdź i pokibicuj swoim !!!

Wszyscy trzymajmy kciuki za Reprezentację Gminy Baranów !!!!

Kowalski
Pan
Dlaczego zrezygnowano z budowy centralnego lotniska między łodzią a Warszawą w Babsku. Teren byłego PGR i poligonu ok 50 km2 z bardzo dobrym dojazdem S8.nikogo nie potrzeba wysiedlać.
poniedziałek, 02, lipiec 2018
Oracz
Wykup działki
Dzień dobry, jestem właścicielem działki rolnej w miejscowości Cyganka, chciałbym się uzyskać więcej informacji na temat wykupu działek. Poproszę o kontakt w powyższej sprawie.
poniedziałek, 25, czerwiec 2018
cpk
Witam, Dla uzupełnienia zacnej postawy pomocy przy realizacji tak wielkich planów rozwoju kraju -- nazwy państw piszemy z dużej litery czyli Polski oraz poprawna pisownia dla słowa--> pomóc. Pozdrawiam Kamil
czwartek, 21, czerwiec 2018