ZPNS-TymbarkStart: 13 marca (wtorek) godz. 10.00 Boisko Pogoni Grodzisk Mazowiecki ul. Mokronowskich 4.
W październiku 2017 r. ruszyły rozgrywki XVIII edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku", w którym uczestniczą dzieci z całej Polski. Z inicjatywy rodziców Szkoła w Bożej Woli we współpracy ze Szkołą w Baranowie zgłosiły do Turnieju wspólną piłkarską reprezentacje gminną o nazwie „FC Boża Wola – Baranowskie Orły". Młodzi piłkarze w dwóch kategoriach wiekowych, powalczą o występ w finale na stadionie PGE Narodowym.

We wtorek młodzi piłkarze w dwóch kategoriach wiekowych, powalczą na etapie gminnym i powiatowym aby mieć możliwość dalszej gry na etapie wojewódzkim. Rywalami naszych chłopców będą szkoły podstawowe m.in. z Grodziska Mazowieckiego, Podkowy Leśnej i Żabiej Woli.

W skład młodszej Drużyny U-10 rocznik 2008 wchodzą: Bartłomiej Pietraszek, Filip Bogusz, Kacper Choromański, Szymon Kraśniewski, Jakub Szczepański, Szymon Trochimiuk, Antoni Wiśniewski uczniowie ze szkoły w Bożej Woli oraz Jan Grochal, Mateusz Pindor, Artur Tkacz uczniowie ze szkoły w Baranowie.

W skład starszej Drużyny U-12 rocznik 2006/2007 wchodzą: Jakub Olędzki, Łukasz Wierzbicki, Michał Żaczkiewicz, Mateusz Ćwirzeń, Maciej Olejnik, Mateusz Pąk uczniowie ze szkoły w Bożej Woli oraz Jakub Jaranowski, Bartłomiej Zając, Oskar Popowski, Kuba Wiśniewski uczniowie ze szkoły w Baranowie.

Trenerami drużyn są: Mariusz Żaczkiewicz i Arkadiusz Bogusz.

Zapraszamy we wtorek na stadion w Grodzisku. Przyjdź i pokibicuj swoim !!!

Wszyscy trzymajmy kciuki za Reprezentację Gminy Baranów !!!!

wybory-2018

Zuchniewicz
Witam
Witam mam pytanie jest nas czworo rodzeństwa i mamy spadek po ojcu jest podzielone i nie wiadomo gdzie co ma i to z tym zrobić. Tam idzie szybką kolej i lotnisko proszę o informację. Pozdrawiam