mazowszeSzanowni Państwo,

Departament Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich poinformował Urząd Gminy, iż złożone wnioski o pomoc finansową przeszły pozytywnie ocenę formalną oraz merytoryczną przeprowadzoną zgodnie z zasadami udzielania pomocy finansowej z budżetu Województwa Mazowieckiego w ramach „Mazowieckiego Instrumentu Aktywizacji Sołectw MAZOWSZE 2018" na realizację przez gminy zadań istotnych dla sołectw z terenu Mazowsza.

Do Urzędu Marszałkowskiego złożone zostały dwa projekty sołeckich przedsięwzięć:
1. Budowa siłowni zewnętrznej w miejscowości Osiny jako miejsca aktywności skierowanej do różnych grup wiekowych,

2. Utwardzenie alejek przy tężni solankowej w miejscowości Kaski.

Po zaakceptowaniu przez Sejmik Województwa Mazowieckiego ww. zadań do dofinansowania w ramach „MIAS MAZOWSZE 2018", Województwo Mazowieckie na podstawie zawartych z urzędem stosownych umów oraz po akceptacji sprawozdań końcowych z realizacji przedmiotowych zadań, dokona przekazania środków pomocy finansowej przyznanej na dane zadanie zgodnie ze wskazaną klasyfikacją budżetową.

BRZYWCZY
ceny wykupu
Mam 2 uwagi do proponowanych cen wykupu: 1.) Ceny transakcji w gminie Baranów są niższe niż w sąsiednich gminach. Rolnicy, których grunty zostaną wykupione nie będą mogli kupić gruntów o takiej samej powierzchni w sąsiednich gminach. Dlatego ceny wykupu gruntów powinny być oparte o ś...
piątek, 13, kwiecień 2018
Pakuła
Pomoc w realizacji budowy CPK
Szanowny Panie, chciałbym zapytać - czy można w jakiś sposób pomóc przy realizacji projektu budowy Centralnego Portu Komunikacyjnego?
niedziela, 18, marzec 2018
Malinowska
Wykup ziem pod budowę CPK
Dzień dobry, W jaki sposob właściciele ziem rolnych zostaną powiadomieni o możliwości sprzedaży ziem pod budowę CPK?W jaki sposób ustalona zostanie cena sprzedaży za metr kwadratowy?? Pozdrawiam