mazowszeSzanowni Państwo,

Departament Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich poinformował Urząd Gminy, iż złożone wnioski o pomoc finansową przeszły pozytywnie ocenę formalną oraz merytoryczną przeprowadzoną zgodnie z zasadami udzielania pomocy finansowej z budżetu Województwa Mazowieckiego w ramach „Mazowieckiego Instrumentu Aktywizacji Sołectw MAZOWSZE 2018" na realizację przez gminy zadań istotnych dla sołectw z terenu Mazowsza.

Do Urzędu Marszałkowskiego złożone zostały dwa projekty sołeckich przedsięwzięć:
1. Budowa siłowni zewnętrznej w miejscowości Osiny jako miejsca aktywności skierowanej do różnych grup wiekowych,

2. Utwardzenie alejek przy tężni solankowej w miejscowości Kaski.

Po zaakceptowaniu przez Sejmik Województwa Mazowieckiego ww. zadań do dofinansowania w ramach „MIAS MAZOWSZE 2018", Województwo Mazowieckie na podstawie zawartych z urzędem stosownych umów oraz po akceptacji sprawozdań końcowych z realizacji przedmiotowych zadań, dokona przekazania środków pomocy finansowej przyznanej na dane zadanie zgodnie ze wskazaną klasyfikacją budżetową.

Kowalski
Pan
Dlaczego zrezygnowano z budowy centralnego lotniska między łodzią a Warszawą w Babsku. Teren byłego PGR i poligonu ok 50 km2 z bardzo dobrym dojazdem S8.nikogo nie potrzeba wysiedlać.
poniedziałek, 02, lipiec 2018
Oracz
Wykup działki
Dzień dobry, jestem właścicielem działki rolnej w miejscowości Cyganka, chciałbym się uzyskać więcej informacji na temat wykupu działek. Poproszę o kontakt w powyższej sprawie.
poniedziałek, 25, czerwiec 2018
cpk
Witam, Dla uzupełnienia zacnej postawy pomocy przy realizacji tak wielkich planów rozwoju kraju -- nazwy państw piszemy z dużej litery czyli Polski oraz poprawna pisownia dla słowa--> pomóc. Pozdrawiam Kamil
czwartek, 21, czerwiec 2018