rekrutacja-2018-2019-baranow12 marca 2018 roku, rusza rekrutacja do prowadzonych przez Gminę Baranów przedszkola, oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych szkół podstawowych. Szczegółowe terminy postępowania rekrutacyjnego oraz postępowania uzupełniającego nabór do przedszkola, oddziałów przedszkolnych i klas I w szkołach podstawowych zostały określone w Zarządzeniu Nr 18/2018 Wójta Gminy Baranów z dnia 19 lutego 2018 roku. Kryteria obowiązujące w tegorocznej rekrutacji, określone zostały Uchwałą Nr XXXVIII/182/2018 z dnia 31 stycznia 2018 roku podjętą przez Radę Gminy Baranów. Szczegółowe informacje na temat postępowania rekrutacyjnego uzyskają Państwo w każdej placówce oświatowej prowadzonej przez Gminę Baranów.

Linki do ww. dokumentów w Biuletynie Informacji Publicznej:

BRZYWCZY
ceny wykupu
Mam 2 uwagi do proponowanych cen wykupu: 1.) Ceny transakcji w gminie Baranów są niższe niż w sąsiednich gminach. Rolnicy, których grunty zostaną wykupione nie będą mogli kupić gruntów o takiej samej powierzchni w sąsiednich gminach. Dlatego ceny wykupu gruntów powinny być oparte o ś...
piątek, 13, kwiecień 2018
Pakuła
Pomoc w realizacji budowy CPK
Szanowny Panie, chciałbym zapytać - czy można w jakiś sposób pomóc przy realizacji projektu budowy Centralnego Portu Komunikacyjnego?
niedziela, 18, marzec 2018
Malinowska
Wykup ziem pod budowę CPK
Dzień dobry, W jaki sposob właściciele ziem rolnych zostaną powiadomieni o możliwości sprzedaży ziem pod budowę CPK?W jaki sposób ustalona zostanie cena sprzedaży za metr kwadratowy?? Pozdrawiam