rekrutacja-2018-2019-baranow12 marca 2018 roku, rusza rekrutacja do prowadzonych przez Gminę Baranów przedszkola, oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych szkół podstawowych. Szczegółowe terminy postępowania rekrutacyjnego oraz postępowania uzupełniającego nabór do przedszkola, oddziałów przedszkolnych i klas I w szkołach podstawowych zostały określone w Zarządzeniu Nr 18/2018 Wójta Gminy Baranów z dnia 19 lutego 2018 roku. Kryteria obowiązujące w tegorocznej rekrutacji, określone zostały Uchwałą Nr XXXVIII/182/2018 z dnia 31 stycznia 2018 roku podjętą przez Radę Gminy Baranów. Szczegółowe informacje na temat postępowania rekrutacyjnego uzyskają Państwo w każdej placówce oświatowej prowadzonej przez Gminę Baranów.

Linki do ww. dokumentów w Biuletynie Informacji Publicznej:

wybory-2018

Zuchniewicz
Witam
Witam mam pytanie jest nas czworo rodzeństwa i mamy spadek po ojcu jest podzielone i nie wiadomo gdzie co ma i to z tym zrobić. Tam idzie szybką kolej i lotnisko proszę o informację. Pozdrawiam
niedziela, 23, wrzesień 2018
Plany CPK
Witam Pana Pełnomocnika, Czy kiedyś ktoś doczeka się na jakąś konkretną odpowiedź co dalej z tą wspaniałą inwestycją czy dalej będziemy zbywani propagandą sukcesu dobrej zmiany???? Pozdrawiam Suweren
czwartek, 20, wrzesień 2018
Działka
Witam, Grunt, który posiadam to działka(grunty rolne gr 5) nie posiadająca mpzp, z dostępem do drogi, do zmiany jej przeznaczenia potrzebne jest jedynie uzyskanie decyzji o warunkach zabudowy. Działka ta znajduje się w obszarze potencjalnego Centralnego Portu Komunikacyjnego, jeżeli prognoz...
sobota, 18, sierpień 2018