osp logo10 lutego 2018 roku w Ochotniczej Straży Pożarnej w Bożej Woli, odbyły się gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom".

Celem turnieju jest popularyzowanie wśród dzieci i młodzieży znajomości przepisów przeciwpożarowych, zasad postępowania na wypadek pożaru, a także pogłębianie wiedzy na temat technik pożarniczych, organizacji ochrony przeciwpożarowej oraz historii i tradycji OSP.

W tym roku do etapu gminnego zgłosiło się 20 druhów z terenu naszej gminy. Każdy z uczestników mógł wykazać się wiedzą z zakresu pożarnictwa w teście pisemnym.

Etap gminny oceniała komisja w składzie:

1. dh Mateusz Wituski – przewodniczący,
2. dh Zofia Zwolińska – sekretarz,
3. dh Krystyna Krzemińska – członek,
4. dh Piotr Szymańczak – członek,
5. dh Oliwia Szelachowski – członek.
Wyniki przedstawiają się następująco:

I grupa wiekowa:

1. Bartosz Klimek – OSP Kaski
2. Jan Mechocki – OSP Kaski

II grupa wiekowa:

1. Patrycja Tomaszkiewicz – OSP Kaski
2. Bartosz Szymańczak – OSP Baranów
3. Stanisław Banaszek – OSP Kaski

III grupa wiekowa:

1. Michał Krzemiński – OSP Kaski
1. Dawid Piekarski – OSP Boża Wola
2. Dominik Jaszczuk – OSP Boża Wola

Nagrody dla finalistów zostaną wręczone podczas zebrań sprawozdawczych w poszczególnych jednostkach OSP.
Laureaci konkursu zostali również zakwalifikowani do etapu powiatowego, który odbędzie się w marcu w powiecie grodziskim.

wybory-2018

Zuchniewicz
Witam
Witam mam pytanie jest nas czworo rodzeństwa i mamy spadek po ojcu jest podzielone i nie wiadomo gdzie co ma i to z tym zrobić. Tam idzie szybką kolej i lotnisko proszę o informację. Pozdrawiam