Wiadomości z Gminy

herb

  • Zarejestruj się

statuetka-fetting-festiwalJuż w najbliższą sobotę 11 listopada, kolejny raz spotkamy się na Fetting Festiwal w Baranowie. Tegoroczny festiwal upłynie pod znakiem małego jubileuszu bowiem już po raz piąty gościć będziemy w serdecznych progach baranowskiego kościoła publiczność i wokalistów biorących udział w konkursie.
W tym roku przed wykonawcami stoi nie lada zadanie, muszą się bowiem zmierzyć z piosenkami do tekstów Wojciecha Młynarskiego, niekoronowanego króla polskich tekściarzy.
Jak przystało na jubileusz Organiaztorzy mają w zanadrzu kilka niespodzianek, które uświetnią pięciolecie festiwalu. Udało nam się dowiedzieć, że m.in. po raz pierwszy wręczona zostanie pamiątkowa statuetka dla zwycięzcy koncertu konkursowego. Jej autorką jest Pani Joanna Muniak, która to małe dzieło sztuki zaprojektowała oraz wykonała we własnym warsztacie rzeźbiarskim. Mamy nadzieję, że podobnie jak w latach ubiegłych także tegoroczny koncert okaże się wyjątkowy nie tylko pod względem muzycznym, ale również pod względem wspaniałej atmosfery.

geoportal-sdi-baranow.png

 

szkoly-i-przedszkole

Menu Główne

Start

Gmina

Informacje

Ogłoszenia

e-Urząd

Galeria

gminny-program-azbest

SUW Kaski

OSP Boża Wola

partnerskie-gminy-baranow

Warto odwiedzić

Powiat grodziski
www.powiat-grodziski.pl

Centrum Kultury w Grodzisku
www.centrumkultury.eu

Radio Bogoria
www.radiobogoria.eu

Gmina Grodzisk
www.grodzisk.pl

Biblioteka w Grodzisku
www.biblioteka.grodzisk.pl

Miasto i Gmina Błonie
www.blonie.pl

Centrum Kultury w Błoniu
www.centrumkultury.com.pl

Bramki
www.bramki.com.pl