ziolaCentrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie zaprasza na szkolenie „Rozpoznawanie ziół dzikorosnących. Technologia uprawy ziół w gospodarstwie rolnym". Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników szkoleń z podstawami uprawy roślin zielarskich oraz nabycie umiejętności rozpoznawania czasu i sposobu zbioru ziół w ich naturalnym środowisku a także zapoznanie się z możliwością wykorzystania ziół w lecznictwie i diecie człowieka.

Szkolenie poprowadzą:
- dr Mirosław Angielczyk, założyciel Podlaskiego Ogrodu Botanicznego w Korycinach, pasjonat i znawca ziół, założyciel znanej ekologicznej marki Dary Natury i zagrody agroturystycznej Ziołowy Zakątek.

- profesor Ewa Osińska – Katedra Roślin Warzywnych i Leczniczych SGGW.

Szkolenie odbędzie się w CDR w Brwinowie w dniach 29-30 czerwca 2017r. po zebraniu grupy 23-25 osób.
Wszyscy uczestnicy szkoleń ponoszą koszty noclegu i wyżywienia zgodnie z cennikiem CDR (śniadanie 17,00zł, obiad 27,00zł, kolacja 19,00zł, nocleg: doradcy WODR 60,00zł, pozostali 80,00zł)
Koszty dydaktyczne – doradcy WODR – bezpłatnie, pozostali uczestnicy szkolenia 160,00zł/osobę.
Osoby zainteresowane szkoleniem prosimy o przesłanie karty zgłoszenia do dnia 20 czerwca 2017 roku do Pani Anny Korczykowskiej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Osoby do kontaktu w sprawie szkoleń:
Rekrutacja: Anna Korczykowska - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - 22 729 66 34 wew. 130
Nadzór merytoryczny szkolenia: Barbara Grygo - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - 22-729 66 34 wew. 122

pdf-icon Program szkolenia

pdf-icon Karta zgłoszeniowa