konkurs-krus-3-2017Konkurs plastyczny „Bezpiecznie na wsi to podstawa– środki chemiczne to nie zabawa'' - rozstrzygnięty !

Placówka Terenowa Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Żyrardowie kolejny już rok współorganizuje etap gminny oraz powiatowy wraz z Urzędem Gminy Baranów. Z terenu działania PT KRUS w Żyrardowie w 2017 roku przystąpiło do niego 344 uczestników z 17 szkół podstawowych.
W wyniku przeprowadzonego konkursu plastycznego komisja w skład której weszli przedstawiciele Oświaty, Urzędów Gmin, artyści plastycy, wyłoniła laureatów na etapie gminnym i powiatowym. Nagrodzone zostały najlepsze prace pod względem wykonania, włożonego wysiłku i zgodności z tematem.
Wszyscy laureaci w dniach 25 maj – 25 czerwiec otrzymają pamiątkowe dyplomy i nagrody od współorganizatorów podczas uroczystych akademii i festynów.

konkurs-krus-6-2017Laureatami na szczeblu gminnym w Baranowie zostali w kategorii wiekowej(0-3)

1 miejsce – Maciej Raczkowski - szkoła podstawowa w Kaskach
2 miejsce – Natalia Pietraszek – szkoła podstawowa w Golach

W kategorii wiekowej klas (4-6)

1 miejsce – Dawid Przygoda - szkoła podstawowa w Bożej Woli
2 miejsce - Julia Bosacka - szkoła podstawowa w Bożej Woli
3 miejsce - Wiktoria Ciastkowska – szkoła podstawowa w Kaskach

Na etapie powiatowym (placówkowym) w kategorii wiekowej klas (0-3) wyróżniono Macieja Raczkowskiego ze szkoły w Kaskach.

Gratulujemy wiedzy i pomysłowości. Placówka Terenowa Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Żyrardowie chciałaby serdecznie podziękować za współorganizowanie tegoż konkursu współorganizatorom, sponsorom, dyrekcjom szkół, nauczycielom- opiekunom konkursu i wszystkim którzy tak życzliwie i z wielkim zaangażowaniem wspierali konkurs.

Agnieszka Sulikowska

KRUS

konkurs-krus-1-2017   konkurs-krus-4-2017  konkurs-krus-5-2017

wybory-2018

Działka
Witam, Grunt, który posiadam to działka(grunty rolne gr 5) nie posiadająca mpzp, z dostępem do drogi, do zmiany jej przeznaczenia potrzebne jest jedynie uzyskanie decyzji o warunkach zabudowy. Działka ta znajduje się w obszarze potencjalnego Centralnego Portu Komunikacyjnego, jeżeli prognoz...
sobota, 18, sierpień 2018
Kowalski
Pan
Dlaczego zrezygnowano z budowy centralnego lotniska między łodzią a Warszawą w Babsku. Teren byłego PGR i poligonu ok 50 km2 z bardzo dobrym dojazdem S8.nikogo nie potrzeba wysiedlać.
poniedziałek, 02, lipiec 2018
Oracz
Wykup działki
Dzień dobry, jestem właścicielem działki rolnej w miejscowości Cyganka, chciałbym się uzyskać więcej informacji na temat wykupu działek. Poproszę o kontakt w powyższej sprawie.
poniedziałek, 25, czerwiec 2018

Powiat grodziski