Wiadomości z Gminy

herb

  • Zarejestruj się

konkurs-krus-3-2017Konkurs plastyczny „Bezpiecznie na wsi to podstawa– środki chemiczne to nie zabawa'' - rozstrzygnięty !

Placówka Terenowa Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Żyrardowie kolejny już rok współorganizuje etap gminny oraz powiatowy wraz z Urzędem Gminy Baranów. Z terenu działania PT KRUS w Żyrardowie w 2017 roku przystąpiło do niego 344 uczestników z 17 szkół podstawowych.
W wyniku przeprowadzonego konkursu plastycznego komisja w skład której weszli przedstawiciele Oświaty, Urzędów Gmin, artyści plastycy, wyłoniła laureatów na etapie gminnym i powiatowym. Nagrodzone zostały najlepsze prace pod względem wykonania, włożonego wysiłku i zgodności z tematem.
Wszyscy laureaci w dniach 25 maj – 25 czerwiec otrzymają pamiątkowe dyplomy i nagrody od współorganizatorów podczas uroczystych akademii i festynów.

konkurs-krus-6-2017Laureatami na szczeblu gminnym w Baranowie zostali w kategorii wiekowej(0-3)

1 miejsce – Maciej Raczkowski - szkoła podstawowa w Kaskach
2 miejsce – Natalia Pietraszek – szkoła podstawowa w Golach

W kategorii wiekowej klas (4-6)

1 miejsce – Dawid Przygoda - szkoła podstawowa w Bożej Woli
2 miejsce - Julia Bosacka - szkoła podstawowa w Bożej Woli
3 miejsce - Wiktoria Ciastkowska – szkoła podstawowa w Kaskach

Na etapie powiatowym (placówkowym) w kategorii wiekowej klas (0-3) wyróżniono Macieja Raczkowskiego ze szkoły w Kaskach.

Gratulujemy wiedzy i pomysłowości. Placówka Terenowa Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Żyrardowie chciałaby serdecznie podziękować za współorganizowanie tegoż konkursu współorganizatorom, sponsorom, dyrekcjom szkół, nauczycielom- opiekunom konkursu i wszystkim którzy tak życzliwie i z wielkim zaangażowaniem wspierali konkurs.

Agnieszka Sulikowska

KRUS

konkurs-krus-1-2017   konkurs-krus-4-2017  konkurs-krus-5-2017

Transmisje obrad

projekty-unijne

Indeks Jakości Powietrza

referendum-w-baranowie

cpk-pytania-do-pelnomocnika-rzadu

program pos banner ogolny 200x300

Najnowsze pytania do pełnomocnika

Zuchniewicz
Witam
Witam mam pytanie jest nas czworo rodzeństwa i mamy spadek po ojcu jest podzielone i nie wiadomo gdzie co ma i to z tym zrobić. Tam idzie szybką kolej i lotnisko proszę o informację. Pozdrawiam
niedziela, 23, wrzesień 2018
Dwużnik
Plany CPK
Witam Pana Pełnomocnika, Czy kiedyś ktoś doczeka się na jakąś konkretną odpowiedź co dalej z tą wspaniałą inwestycją czy dalej będziemy zbywani propagandą sukcesu dobrej zmiany???? Pozdrawiam Suweren
czwartek, 20, wrzesień 2018
Marek
Działka
Witam, Grunt, który posiadam to działka(grunty rolne gr 5) nie posiadająca mpzp, z dostępem do drogi, do zmiany jej przeznaczenia potrzebne jest jedynie uzyskanie decyzji o warunkach zabudowy. Działka ta znajduje się w obszarze potencjalnego Centralnego Portu Komunikacyjnego, jeżeli prognoz...
sobota, 18, sierpień 2018

ustawa-antysmogowa

geoportal-gminy-baranow

program-usuwania-azbestu

gminy-partnerskie

szkoly-i-przedszkole

SUW Kaski

OSP Boża Wola

Menu Główne

Start

Gmina

Informacje

Ogłoszenia

e-Urząd

Galeria