Wiadomości z Gminy

herb

  • Zarejestruj się

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego propaguje ideę bezpieczeństwa na wsi także wśród najmłodszych, czego efektem jest zorganizowany w bieżącym roku V Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla dzieci pn. "Bezpiecznie na wsi - zwierzaki to nie pluszaki".

Z terenu działania PT KRUS w Żyrardowie w 2015 roku przystąpiło do niego 320 uczestników z 21 szkół podstawowych. Do współorganizacji konkursu przystąpił Urząd Gminy w Baranowie, dlatego też udało się przeprowadzić dodatkowy etap na szczeblu gminnym. W wyniku przeprowadzonego konkursu plastycznego komisja w skład której weszli przedstawiciele Placówki Terenowej KRUS w Żyrardowie, przedstawiciele Oświaty i Urzędu Gminy, wyłoniła laureatów na etapie gminnym i powiatowym. Nagrodzone zostały najlepsze prace pod względem wykonania, włożonego wysiłku i zgodności z tematem. Wszyscy laureaci w dniach 25 maj – 26 czerwiec otrzymają pamiątkowe dyplomy i nagrody od współorganizatorów podczas uroczystych akademii.

 

Laureatami na szczeblu gminnym w Baranowie zostali w kategorii wiekowej(0-3)

1 miejsce – Tymoteusz Świniarek - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Golach

2 miejsce – Amelia Jaroszewska – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Golach

3 miejsce - Andżelika Adamiak –   Szkoła Podstawowa w Bożej Woli

Wyróżniono : Weronikę Kucharską ze Szkoły w Bożej Woli, Maćka Raczkowskiego i Martynę Kuran ze Szkoły w Kaskach

W kategorii wiekowej klas (4-6)

1 miejsce – nie przyznano

2 miejsce – Mariusz Wiśniewski – Zespół Szkół w Kaskach

3 miejsce – Wiktoria Wojtysiak - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Golach

Wyróżniono: Julię Laskowską z Zespołu Szkół w Kaskach

Na etapie powiatowym (placówkowym) uczennica Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Golach Amelia Jaroszewska zdobyła wyróżnienie.

Gratulujemy wiedzy i pomysłowości. Placówka Terenowa Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Żyrardowie chciałaby serdecznie podziękować za współorganizowanie tegoż konkursu współorganizatorom, sponsorom, dyrekcjom szkół, nauczycielom, opiekunom konkursu i wszystkim którzy tak życzliwie i z wielkim zaangażowaniem wspierali konkurs.

Transmisje obrad

projekty-unijne

Indeks Jakości Powietrza

referendum-w-baranowie

cpk-pytania-do-pelnomocnika-rzadu

program pos banner ogolny 200x300

Najnowsze pytania do pełnomocnika

Zuchniewicz
Witam
Witam mam pytanie jest nas czworo rodzeństwa i mamy spadek po ojcu jest podzielone i nie wiadomo gdzie co ma i to z tym zrobić. Tam idzie szybką kolej i lotnisko proszę o informację. Pozdrawiam
niedziela, 23, wrzesień 2018
Dwużnik
Plany CPK
Witam Pana Pełnomocnika, Czy kiedyś ktoś doczeka się na jakąś konkretną odpowiedź co dalej z tą wspaniałą inwestycją czy dalej będziemy zbywani propagandą sukcesu dobrej zmiany???? Pozdrawiam Suweren
czwartek, 20, wrzesień 2018
Marek
Działka
Witam, Grunt, który posiadam to działka(grunty rolne gr 5) nie posiadająca mpzp, z dostępem do drogi, do zmiany jej przeznaczenia potrzebne jest jedynie uzyskanie decyzji o warunkach zabudowy. Działka ta znajduje się w obszarze potencjalnego Centralnego Portu Komunikacyjnego, jeżeli prognoz...
sobota, 18, sierpień 2018

ustawa-antysmogowa

geoportal-gminy-baranow

program-usuwania-azbestu

gminy-partnerskie

szkoly-i-przedszkole

SUW Kaski

OSP Boża Wola

Menu Główne

Start

Gmina

Informacje

Ogłoszenia

e-Urząd

Galeria