Poradnik dla rodziców dziecka niepełnosprawnegoStarostwo Powiatu Grodziskiego informuje, że na stronie internetowej Starostwa: www.powiat-grodziski.pl w zakładce Powiatowy Program Ochrony Zdrowia Psychicznego 2011 – 2015 oraz na stronie internetowej www.oswiatapowiatgrodziski.type.pl dostępny jest
"Poradnik dla rodziców dziecka niepełnosprawnego" autorstwa mgr Agnieszki Boczek dyrektora Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej i mgr Agnieszki Klonowskiej dyrektora Zespołu Szkół im. Hipolita Szczerkowskiego w Grodzisku Maz.

W poradniku znajdują się informacje na temat zasad orzekania o niepełnosprawności, informacje na temat pomocy dziecku niepełnosprawnemu w systemie oświaty, orzecznictwie oraz świadczeń na rzecz dzieci niepełnosprawnych. Wydawcą Poradnika jest Starostwo Powiatu Grodziskiego.

Publikację pobrać można również ze strony naszego Informatora. Link do pobrania pliku pdf.

Transmisje obrad

Zuchniewicz
Witam
Witam mam pytanie jest nas czworo rodzeństwa i mamy spadek po ojcu jest podzielone i nie wiadomo gdzie co ma i to z tym zrobić. Tam idzie szybką kolej i lotnisko proszę o informację. Pozdrawiam