Gminny System Powiadamiania SMSW niedzielę, 1 lutego uruchomiony został nowy system powiadamiania esemesowego dla mieszkańców naszej gminy. W czasie kilkunastu niedzielnych godzin większość dotychczasowych użytkowników przeniosła się do nowego systemu. "eSeMeSiak" ma dużo większe możliwości niż jego poprzednik, o czym będzie okazja wkrótce się przekonać.

W chwili obecnej można zapisać sie do jednej z dwóch grup tematycznych:

1. Komunikaty ogólne - informacje o charakterze ogólnogminnym,

2. Akcyza - informacje i powiadomienia dla wszystkich zainteresowanych tematem zwrotu akcyzy zawartej w cenie paliwa rolniczego.

Oprócz tematycznych grup głównych, każde sołectwo w naszej gminie ma uruchomioną własną grupę informacyjną do której zapisać się można wysyłając 3 literowy kod przyporządkowany danemu sołectwu (zgodnie z tabelką dostępną TUTAJ).

Od niedzieli działa również specjalny elektroniczny formularz dzięki któremu możliwe jest dopisanie się do systemu bezpośrednio z naszej strony internetowej.

Formularz dostępny jest TUTAJ, a jego dodatkową funkcją jest możliwość jednoczesnego zapisnia sie do kilku wybranych grup.

Ponieważ system ma w zasadzie nieograniczone możliwości jeśli chodzi o definiowanie nowych grup tematycznych, chcieliśmy zaproponować Państwu udział w interntowej ankiecie dotyczącej właśnie naszego  "eSeMeSiaka" i udzielenie odpowiedzi na zawarte w niej pytanie:

Jaką tematyką powiadomień SMS, byli by Państwo zainteresowani ?

Ankieta dotępna jest w menu po lewej stronie, zaś jej zwizualizowane wyniki można obejrzeć TUTAJ.

geoportal-sdi-baranow.png

gminny-program-azbest