Wiadomości z Gminy

herb

  • Zarejestruj się

Gminny System Powiadamiania SMSW niedzielę, 1 lutego uruchomiony został nowy system powiadamiania esemesowego dla mieszkańców naszej gminy. W czasie kilkunastu niedzielnych godzin większość dotychczasowych użytkowników przeniosła się do nowego systemu. "eSeMeSiak" ma dużo większe możliwości niż jego poprzednik, o czym będzie okazja wkrótce się przekonać.

W chwili obecnej można zapisać sie do jednej z dwóch grup tematycznych:

1. Komunikaty ogólne - informacje o charakterze ogólnogminnym,

2. Akcyza - informacje i powiadomienia dla wszystkich zainteresowanych tematem zwrotu akcyzy zawartej w cenie paliwa rolniczego.

Oprócz tematycznych grup głównych, każde sołectwo w naszej gminie ma uruchomioną własną grupę informacyjną do której zapisać się można wysyłając 3 literowy kod przyporządkowany danemu sołectwu (zgodnie z tabelką dostępną TUTAJ).

Od niedzieli działa również specjalny elektroniczny formularz dzięki któremu możliwe jest dopisanie się do systemu bezpośrednio z naszej strony internetowej.

Formularz dostępny jest TUTAJ, a jego dodatkową funkcją jest możliwość jednoczesnego zapisnia sie do kilku wybranych grup.

Ponieważ system ma w zasadzie nieograniczone możliwości jeśli chodzi o definiowanie nowych grup tematycznych, chcieliśmy zaproponować Państwu udział w interntowej ankiecie dotyczącej właśnie naszego  "eSeMeSiaka" i udzielenie odpowiedzi na zawarte w niej pytanie:

Jaką tematyką powiadomień SMS, byli by Państwo zainteresowani ?

Ankieta dotępna jest w menu po lewej stronie, zaś jej zwizualizowane wyniki można obejrzeć TUTAJ.

Transmisje obrad

projekty-unijne

Indeks Jakości Powietrza

referendum-w-baranowie

cpk-pytania-do-pelnomocnika-rzadu

program pos banner ogolny 200x300

Najnowsze pytania do pełnomocnika

Zuchniewicz
Witam
Witam mam pytanie jest nas czworo rodzeństwa i mamy spadek po ojcu jest podzielone i nie wiadomo gdzie co ma i to z tym zrobić. Tam idzie szybką kolej i lotnisko proszę o informację. Pozdrawiam
niedziela, 23, wrzesień 2018
Dwużnik
Plany CPK
Witam Pana Pełnomocnika, Czy kiedyś ktoś doczeka się na jakąś konkretną odpowiedź co dalej z tą wspaniałą inwestycją czy dalej będziemy zbywani propagandą sukcesu dobrej zmiany???? Pozdrawiam Suweren
czwartek, 20, wrzesień 2018
Marek
Działka
Witam, Grunt, który posiadam to działka(grunty rolne gr 5) nie posiadająca mpzp, z dostępem do drogi, do zmiany jej przeznaczenia potrzebne jest jedynie uzyskanie decyzji o warunkach zabudowy. Działka ta znajduje się w obszarze potencjalnego Centralnego Portu Komunikacyjnego, jeżeli prognoz...
sobota, 18, sierpień 2018

ustawa-antysmogowa

geoportal-gminy-baranow

program-usuwania-azbestu

gminy-partnerskie

szkoly-i-przedszkole

SUW Kaski

OSP Boża Wola

Menu Główne

Start

Gmina

Informacje

Ogłoszenia

e-Urząd

Galeria