Wiadomości z Gminy

herb

  • Zarejestruj się

Powiatowy Zarząd Dróg w Grodzisku Mazowieckim informuje, że od dnia 15.07.2019 r., zostanie zamknięty dla ruchu remontowany odcinek drogi powiatowej nr 1516W w m. Holendry Baranowskie. W związku z zamknięciem został wyznaczony objazd z wykorzystaniem dróg powiatowych nr 3832W relacji Baranów - Jaktorów oraz 1514W Jaktorów - Budy Zosine (do drogi powiatowej nr 1516W). Utrudnienia w ruchu drogowym potrwają od dnia 15.07.2019 do dnia 26.07.2019r.

 

MAPA DRÓG POWIATOWYCH

Transmisje obrad

projekty-unijne

Indeks Jakości Powietrza

referendum-w-baranowie

cpk-pytania-do-pelnomocnika-rzadu

program pos banner ogolny 200x300

Najnowsze pytania do pełnomocnika

Zuchniewicz
Witam
Witam mam pytanie jest nas czworo rodzeństwa i mamy spadek po ojcu jest podzielone i nie wiadomo gdzie co ma i to z tym zrobić. Tam idzie szybką kolej i lotnisko proszę o informację. Pozdrawiam
niedziela, 23, wrzesień 2018
Dwużnik
Plany CPK
Witam Pana Pełnomocnika, Czy kiedyś ktoś doczeka się na jakąś konkretną odpowiedź co dalej z tą wspaniałą inwestycją czy dalej będziemy zbywani propagandą sukcesu dobrej zmiany???? Pozdrawiam Suweren
czwartek, 20, wrzesień 2018
Marek
Działka
Witam, Grunt, który posiadam to działka(grunty rolne gr 5) nie posiadająca mpzp, z dostępem do drogi, do zmiany jej przeznaczenia potrzebne jest jedynie uzyskanie decyzji o warunkach zabudowy. Działka ta znajduje się w obszarze potencjalnego Centralnego Portu Komunikacyjnego, jeżeli prognoz...
sobota, 18, sierpień 2018

ustawa-antysmogowa

geoportal-gminy-baranow

program-usuwania-azbestu

gminy-partnerskie

szkoly-i-przedszkole

SUW Kaski

OSP Boża Wola

Menu Główne

Start

Gmina

Informacje

Ogłoszenia

e-Urząd

Galeria