W związku z licznymi wątpliwościami informujemy, iż w związku z Uchwałą Nr VI/32/2019 Rady Gminy Baranów z dnia 27.03.2019 uchylającą uchwałę w sprawie podjęcia działań zmierzających do polepszenia warunków życiowych rodzin wielodzietnych zamieszkałych na terenie gminy Baranów (Karta Dużej Rodziny), z dniem 1 maja 2019 roku przestają obowiązywać zniżki w opłacie za gospodarowanie odpadami i zniżki biletów w stepu i na zajęcia w obiektach sportu i kultury.

Pozostałe zniżki, które są udostępnione na stronie Projektu Ogólnopolskiej Karty Dużej Rodziny obowiązują nadal, dlatego prosimy o zachowanie kart. https://empatia.mpips.gov.pl/web/piu/kdr

Jednocześnie informujemy, że uruchomiony został Program Karty Mieszkańca Gminy Baranów, który obejmuje część zniżek, które były oferowane przez Urząd w uchylonej uchwale z tym, że WSZYSTKIM mieszkańcom naszej Gminy. Jeżeli przy składaniu wniosku, przekażecie Państwo informację, że posiadacie KDR to Karta Mieszkańca zostanie wydana w trybie przyspieszonym.

Transmisje obrad

Zuchniewicz
Witam
Witam mam pytanie jest nas czworo rodzeństwa i mamy spadek po ojcu jest podzielone i nie wiadomo gdzie co ma i to z tym zrobić. Tam idzie szybką kolej i lotnisko proszę o informację. Pozdrawiam