Wiadomości z Gminy

herb

  • Zarejestruj się

 

Zapraszamy mieszkańców Baranowa i okolic na darmowe kursy z języka angielskiego i komputerowe. 

Zapraszamy osoby w wieku 50+ oraz 25+ (ostatnie miejsca).

Kursy językowe trwają 240 godzin lekcyjnych. Odbywają się 2 razy w tygodniu po dwie godziny lekcyjne. Grupa liczy 12 osób na jednym poziomie językowym. Kursy kończą się uzyskaniem przez uczestników certyfikatu zewnętrznego. W ramach kursu zapewnione są bezpłatne materiały dydaktyczne: podręcznik + ćwiczenia.

Szkolenie komputerowe będą się odbywać w 10 osobowych grupach. Każda z grup będzie uczestniczyć w 100 godzinach szkoleniowych po 60 minut. Dla wszystkich uczestników zostaną zakupione zestawy naukowe (podręcznik, notes, długopis). Kurs obejmie 5 obszarów: Informacja, Komunikacja, Tworzenie treści, Bezpieczeństwo, Rozwiązywanie problemów.

Kursy odbywać się będą na terenie gminy Baranów.

Więcej o projekcie pod nr tel. 739 000 537 i na stronie http://mersey.com.pl/jezykimazowsze/

 

Transmisje obrad

projekty-unijne

Indeks Jakości Powietrza

referendum-w-baranowie

cpk-pytania-do-pelnomocnika-rzadu

program pos banner ogolny 200x300

Najnowsze pytania do pełnomocnika

Zuchniewicz
Witam
Witam mam pytanie jest nas czworo rodzeństwa i mamy spadek po ojcu jest podzielone i nie wiadomo gdzie co ma i to z tym zrobić. Tam idzie szybką kolej i lotnisko proszę o informację. Pozdrawiam
niedziela, 23, wrzesień 2018
Dwużnik
Plany CPK
Witam Pana Pełnomocnika, Czy kiedyś ktoś doczeka się na jakąś konkretną odpowiedź co dalej z tą wspaniałą inwestycją czy dalej będziemy zbywani propagandą sukcesu dobrej zmiany???? Pozdrawiam Suweren
czwartek, 20, wrzesień 2018
Marek
Działka
Witam, Grunt, który posiadam to działka(grunty rolne gr 5) nie posiadająca mpzp, z dostępem do drogi, do zmiany jej przeznaczenia potrzebne jest jedynie uzyskanie decyzji o warunkach zabudowy. Działka ta znajduje się w obszarze potencjalnego Centralnego Portu Komunikacyjnego, jeżeli prognoz...
sobota, 18, sierpień 2018

ustawa-antysmogowa

geoportal-gminy-baranow

program-usuwania-azbestu

gminy-partnerskie

szkoly-i-przedszkole

SUW Kaski

OSP Boża Wola

Menu Główne

Start

Gmina

Informacje

Ogłoszenia

e-Urząd

Galeria