edowód

SZANOWNI PAŃSTWO,

OD 4 MARCA 2019 r. BĘDZIE MOŻLIWE SKŁADANIE WNIOSKÓW O WYDANE DOWODÓW OSOBISTYCH WYŁĄCZNIE Z WARSTWĄ ELEKTRONICZNĄ.

OD ŚRODY 27 LUTEGO 2019 R. ZE WZGLĘDU NA PRACE TECHNICZNE CZASOWO WYŁĄCZONA ZOSTANIE MOŻLIWOŚĆ ELEKTRONICZNEGO ZŁOŻENIA WNIOSKU O DOWÓD OSOBISTY. POWYŻSZE ZWIĄZANE JEST Z KONIECZNOŚCIĄ OBSŁUŻENIA WSZYSTKICH WNIOSKÓW O DOWÓD OSOBISTY ZŁOŻONYCH DROGĄ ELEKTRONICZNĄ. WNIOSKI ON LINE BĘDZIE MOŻNA PONOWNIE SKŁADAĆ OD 4 MARCA 2019 R. (TE OSOBY DOSTANĄ JUŻ DOWODY Z WARSTWĄ ELEKTRONICZNĄ).

PONADTO 1 MARCA 2019 R. OD GODZ. 12:00 NASTĄPI PRZERWA TECHNICZNA. OZNACZA TO, ŻE TEGO DNIA WNIOSKI O DOWÓD OSOBISTY BĘDĄ PRZYJMOWANE TYLKO DO GODZ. 11:30.

OD GODZ. 12:00 DO ZAMKNIĘCIA URZĘDU NIE BĘDZIE MOZLIWOŚCI ZŁOŻENIA WNIOSKU, ANI ZAŁATWIENIA INNYCH SPRAW DOTCZĄCYCH DOWODU OSOBISTEGO.

Transmisje obrad

Zuchniewicz
Witam
Witam mam pytanie jest nas czworo rodzeństwa i mamy spadek po ojcu jest podzielone i nie wiadomo gdzie co ma i to z tym zrobić. Tam idzie szybką kolej i lotnisko proszę o informację. Pozdrawiam