Rada Gminy Baranów informuje o zwołaniu na dzień 25.11.2019r. (poniedziałek) XVI Sesji Rady Gminy Baranów.
Sesja odbędzie się w OSP Baranów o godz. 9:00.

Zapraszamy serdecznie do udziału.

pdf-iconZawiadomienie o Sesji

Informujemy o zmianach w rozkładach jazdy autobusach na liniach 3B i 4

LINIA 3B http://gmina-baranow.pl/informacje/przydatne-infomacje/linia-3b

LINIA 4 http://gmina-baranow.pl/informacje/przydatne-infomacje/rozklad-jazdy-linia-nr-4

Sukcesy na boisku

Właśnie otrzymaliśmy informację, iż na boisku w Grodzisku Mazowieckim, nasza Drużyna szkolna U-10 FC Boża Wola wygrała etap powiatowy Turnieju Tymbarka !!! ⚽⚽

Na ostatnim spotkaniu Rady Społecznej ds. CPK z udziałem przedstawicieli spółki Centralny Port Komunikacyjny Sp. z o.o. w dniu 28.10.2019 Rada Społeczna jednogłośnie przyjęła Stanowisko wyrażające rozczarowanie formą oraz rezultatami konsultacji na zaplanowane tematy.

Tematami zaplanowanymi do konsultacji były:

kursy komputerowe

DARMOWE SZKOLENIA KOMPUTEROWE  RUSZAJĄ JUŻ W LISTOPADZIE

Drodzy mieszkańcy, zapraszamy do zapisów na darmowe szkolenia komputerowe, które są organizowane przez Urząd Gminy w Baranowie w Sali OSP w Baranowie.

Każde szkolenie trwa 16 godzin czyli dwa dni po 8 godzin szkoleniowych. Zapewniamy profesjonalny sprzęt, pełne wyżywienie oraz profesjonalnego szkoleniowca, który dostosuje poziom szkolenia do indywidualnych możliwości.

Z racji dużego zainteresowania tematem „ Działam w sieciach społecznościowych”, zapraszamy do zapisu na wolne miejsca na szkolenie”

16-17 listopada (sobota-niedziela) oraz 18-19 listopada (poniedziałek- wtorek) – obydwa szkolenia będą się odbywać na poziomie podstawowym – dlatego serdecznie zapraszamy osoby, które nie mają na co dzień styczności z komputerem lub oceniają swoje kompetencje na poziomie podstawowym.

Na każdego uczestnika czekają prezenty!

Transmisje obrad

Zuchniewicz
Witam
Witam mam pytanie jest nas czworo rodzeństwa i mamy spadek po ojcu jest podzielone i nie wiadomo gdzie co ma i to z tym zrobić. Tam idzie szybką kolej i lotnisko proszę o informację. Pozdrawiam