Linia energetyczna 400 kV

linia 400 kvW dniu wczorajszym (30 grudnia 2015 roku) wpłynęła do Urzędu Gminy w Baranowie korespondencja z przedsiębiorstwa Polskie Sieci Elektroenergetyczne, dotycząca opracowanych przez Wykonawcę oraz Inwestora budowy linii 400kV Kozienice - Ołtarzew propozycji kryteriów według których oceniane będą proponowane warianty. Zgodnie z zapewnieniami PSE, przy opracowywaniu ww. kryteriów wzięte zostały pod uwagę, propozycje i sugestie poszczególnych Gmin oraz Stowarzyszeń reprezentujących mieszkańców. Poniżej zamieszamy skan ww. pisma w formacie pdf.

pdf-iconSkan pisma Polskich Sieci Elektroenergetycznych z 10 grudnia 2015 roku.

Transmisje obrad

Zuchniewicz
Witam
Witam mam pytanie jest nas czworo rodzeństwa i mamy spadek po ojcu jest podzielone i nie wiadomo gdzie co ma i to z tym zrobić. Tam idzie szybką kolej i lotnisko proszę o informację. Pozdrawiam