Linia energetyczna 400 kV

herb

  • Zarejestruj się

linia 400 kvW dniu wczorajszym (30 grudnia 2015 roku) wpłynęła do Urzędu Gminy w Baranowie korespondencja z przedsiębiorstwa Polskie Sieci Elektroenergetyczne, dotycząca opracowanych przez Wykonawcę oraz Inwestora budowy linii 400kV Kozienice - Ołtarzew propozycji kryteriów według których oceniane będą proponowane warianty. Zgodnie z zapewnieniami PSE, przy opracowywaniu ww. kryteriów wzięte zostały pod uwagę, propozycje i sugestie poszczególnych Gmin oraz Stowarzyszeń reprezentujących mieszkańców. Poniżej zamieszamy skan ww. pisma w formacie pdf.

pdf-iconSkan pisma Polskich Sieci Elektroenergetycznych z 10 grudnia 2015 roku.

Transmisje obrad

projekty-unijne

Indeks Jakości Powietrza

referendum-w-baranowie

cpk-pytania-do-pelnomocnika-rzadu

program pos banner ogolny 200x300

Najnowsze pytania do pełnomocnika

Zuchniewicz
Witam
Witam mam pytanie jest nas czworo rodzeństwa i mamy spadek po ojcu jest podzielone i nie wiadomo gdzie co ma i to z tym zrobić. Tam idzie szybką kolej i lotnisko proszę o informację. Pozdrawiam
niedziela, 23, wrzesień 2018
Dwużnik
Plany CPK
Witam Pana Pełnomocnika, Czy kiedyś ktoś doczeka się na jakąś konkretną odpowiedź co dalej z tą wspaniałą inwestycją czy dalej będziemy zbywani propagandą sukcesu dobrej zmiany???? Pozdrawiam Suweren
czwartek, 20, wrzesień 2018
Marek
Działka
Witam, Grunt, który posiadam to działka(grunty rolne gr 5) nie posiadająca mpzp, z dostępem do drogi, do zmiany jej przeznaczenia potrzebne jest jedynie uzyskanie decyzji o warunkach zabudowy. Działka ta znajduje się w obszarze potencjalnego Centralnego Portu Komunikacyjnego, jeżeli prognoz...
sobota, 18, sierpień 2018

ustawa-antysmogowa

geoportal-gminy-baranow

program-usuwania-azbestu

gminy-partnerskie

szkoly-i-przedszkole

SUW Kaski

OSP Boża Wola

Menu Główne

Start

Gmina

Informacje

Ogłoszenia

e-Urząd

Galeria