Linia energetyczna 400 kV

herb

  • Zarejestruj się

linia 400 kvW dniu wczorajszym (30 grudnia 2015 roku) wpłynęła do Urzędu Gminy w Baranowie korespondencja z przedsiębiorstwa Polskie Sieci Elektroenergetyczne, dotycząca opracowanych przez Wykonawcę oraz Inwestora budowy linii 400kV Kozienice - Ołtarzew propozycji kryteriów według których oceniane będą proponowane warianty. Zgodnie z zapewnieniami PSE, przy opracowywaniu ww. kryteriów wzięte zostały pod uwagę, propozycje i sugestie poszczególnych Gmin oraz Stowarzyszeń reprezentujących mieszkańców. Poniżej zamieszamy skan ww. pisma w formacie pdf.

pdf-iconSkan pisma Polskich Sieci Elektroenergetycznych z 10 grudnia 2015 roku.

geoportal-sdi-baranow.png

plakat-pecha-kucha

szkoly-i-przedszkole

Menu Główne

Start

Gmina

Informacje

Ogłoszenia

e-Urząd

Galeria

gminny-program-azbest

SUW Kaski

OSP Boża Wola

partnerskie-gminy-baranow

Warto odwiedzić

Powiat grodziski
www.powiat-grodziski.pl

Centrum Kultury w Grodzisku
www.centrumkultury.eu

Radio Bogoria
www.radiobogoria.eu

Gmina Grodzisk
www.grodzisk.pl

Biblioteka w Grodzisku
www.biblioteka.grodzisk.pl

Miasto i Gmina Błonie
www.blonie.pl

Centrum Kultury w Błoniu
www.centrumkultury.com.pl

Bramki
www.bramki.com.pl