Linia energetyczna 400 kV

herb

  • Zarejestruj się

linia 400 kvW dalszym ciągu trwają rozmowy i wymiana korespondencji pomiędzy Zarządem Polskich Sieci Elektroenergetycznych, a jednostkami samorządowymi, dotyczące przebiegu linii wysokiego napięcia 400 kV Kozienice-Ołtarzew. Poniżej przedstawiamy do Państwa wglądu pismo skierowane do Prezesa Zarządu PSE S.A. Pana Henryka Majchrzaka, które podpisane zostało przez: Prezydenta Miasta Żyrardów, Burmistrza Miasta Mszczonów oraz Wójtów gmin Baranów i Wiskitki. Prosimy o zapoznanie się z jego treścią.

Treść pisma do PSE w formacie pdf.

geoportal-sdi-baranow.png

plakat-pecha-kucha

szkoly-i-przedszkole

Menu Główne

Start

Gmina

Informacje

Ogłoszenia

e-Urząd

Galeria

gminny-program-azbest

SUW Kaski

OSP Boża Wola

partnerskie-gminy-baranow

Warto odwiedzić

Powiat grodziski
www.powiat-grodziski.pl

Centrum Kultury w Grodzisku
www.centrumkultury.eu

Radio Bogoria
www.radiobogoria.eu

Gmina Grodzisk
www.grodzisk.pl

Biblioteka w Grodzisku
www.biblioteka.grodzisk.pl

Miasto i Gmina Błonie
www.blonie.pl

Centrum Kultury w Błoniu
www.centrumkultury.com.pl

Bramki
www.bramki.com.pl