Centralny Port Komunikacyjny

Andrzej Kolek Wójt Gminy BaranówSzanowni Państwo
Jako Wójt Gminy, a także jako mieszkaniec gminy chciałem serdecznie podziękować wszystkim Państwu za udział w niedzielnym referendum dotyczącym budowy Centralnego Portu Komunikacyjnego w Baranowie.
Wasza obecność w lokalach referendalnych była dowodem na to, jak bardzo wszystkim nam zależy na dobrej przyszłości naszej małej ojczyzny. Przyszłości budowanej w zgodzie z Waszymi oczekiwaniami.
Dziękuję Przewodniczącym oraz Członkom Obwodowych Komisji Referendalnych oraz Gminnej Komisji ds. Referendum w Baranowie za wysiłek włożony w sprawne przeprowadzenie głosowania i podliczenie wyników, zaś pracownikom Urzędu Gminy w Baranowie i Zakładu Usług Komunalnych za pracę organizacyjną na rzecz jego przygotowania.
Obecny rząd przekonuje, że dobro obywateli oraz ich opinia są głównymi kryteriami branymi pod uwagę przy podejmowaniu różnego rodzaju decyzji. Dlatego mam nadzieję, że także głos mieszkańców Gminy Baranów wyrażony w niedzielnym referendum zostanie przez rządzących wzięty pod uwagę.

wybory-2018

Działka
Witam, Grunt, który posiadam to działka(grunty rolne gr 5) nie posiadająca mpzp, z dostępem do drogi, do zmiany jej przeznaczenia potrzebne jest jedynie uzyskanie decyzji o warunkach zabudowy. Działka ta znajduje się w obszarze potencjalnego Centralnego Portu Komunikacyjnego, jeżeli prognoz...
sobota, 18, sierpień 2018
Kowalski
Pan
Dlaczego zrezygnowano z budowy centralnego lotniska między łodzią a Warszawą w Babsku. Teren byłego PGR i poligonu ok 50 km2 z bardzo dobrym dojazdem S8.nikogo nie potrzeba wysiedlać.
poniedziałek, 02, lipiec 2018
Oracz
Wykup działki
Dzień dobry, jestem właścicielem działki rolnej w miejscowości Cyganka, chciałbym się uzyskać więcej informacji na temat wykupu działek. Poproszę o kontakt w powyższej sprawie.
poniedziałek, 25, czerwiec 2018

Powiat grodziski